Manchester United vs Wolves, wynik meczu: 0-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Manchester United i Wolves wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-01-03 17:30 na stadionie Old Trafford odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 21 pomiędzy Manchester United a Wolves.

Gole strzelali: João Moutinho 82' 0-1

Żółte kartki Manchester United: Scott McTominay 49' Luke Shaw 56' Nemanja Matić 74'

Żółte kartki Wolves: José Sá 90'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Dean. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Manchester United stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Brentford a Wolves z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Brentford oraz Arsenal.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Scott McTominay José Sá nieustannie gwarantują swoim wiernym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Interesujące walki między piłkarzami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Nieprzerwanie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Manchester United i Wolves oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Old Trafford.