Tottenham vs Wolves, wynik spotkania 1-2

W sobotnie popołudnie na murawie Tottenham Hotspur Stadium odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Tottenham i Wolves w ramach 25. kolejki Premier League. Ostatecznie to goście z Wolverhampton wywiozły trzy punkty do domu, pokonując gospodarzy 2-1. Mecz pełen emocji, który do samego końca trzymał kibiców w napięciu.

Relacja z meczu Tottenham vs Wolves

W jednym z emocjonujących starć Premier League, drużyna Tottenham podejmowała ekipę Wolves na własnym stadionie Tottenham Hotspur Stadium. Mecz odbył się 17 lutego 2024 roku o godzinie 15:00, a na boisku rozstrzygnięto losy spotkania, które do samego końca trzymało kibiców w napięciu.

Sprawozdanie z meczu

Spotkanie rozpoczęło się w dynamicznym tempie, z obiema drużynami szukającymi okazji do zdobycia bramki. Pierwszą bramkę dla gości Wolves zdobył Pablo Sarabia, asystującemu João Gomesowi w 42. minucie. Tottenham próbował odpowiedzieć, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie, 0-1 na korzyść gości.

Drugą połowę gospodarze rozpoczęli z determinacją, co zaowocowało wyrównaniem w 46. minucie - to Daniele Kulusevski zdobył bramkę dla Tottenhamu. Jednak radość kibiców nie trwała długo, gdyż João Gomes ponownie wpisał się na listę strzelców w 63. minucie, dając prowadzenie Wolves 1-2.

Ostatnie minuty spotkania były pełne napięcia, z obiema drużynami walczącymi o kolejne bramki. Tottenham nie zdołał już odwrócić losów meczu, a Wolves cieszyło się z cennej wyjazdowej wygranej. Ostateczny wynik to 1-2 dla gości.

Spotkanie nie obyło się bez kartek - w 67. minucie João Gomes z Wolves został ukarany żółtą kartką. Czerwone kartki nie padły ani po stronie gospodarzy, ani gości.

Atmosfera na Tottenham Hotspur Stadium była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny do końca. Niestety dla fanów Tottenhamu, ta kolejka Premier League zakończyła się porażką, ale nadchodzą kolejne wyzwania. Następny mecz dla Tottenham to starcie z Chelsea, natomiast Wolves zmierzy się z Sheffield United.