Mecz Chelsea - Wolves, wynik końcowy 2-4

W miniony weekend odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Chelsea i Wolves, który miał miejsce na stadionie Stamford Bridge w ramach 23. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Wolves z wynikiem 4-2, pomimo że na przerwę to Chelsea prowadziła 2-1. Mecz miał miejsce dokładnie 4 dni temu, 4 lutego o godzinie 14:00.

Emocjonujący mecz pomiędzy Chelsea a Wolves na Stamford Bridge!

W ostatnim starciu Premier League, drużyny Chelsea i Wolves stanęły naprzeciw siebie na boisku Stamford Bridge. Mecz odbył się 4 lutego o 14:00 czasu lokalnego. Sędzią głównym spotkania był Tim Robinson z Anglii. Wysoko w oczekiwaniu, kibice zapełnili trybuny, gotowi wspierać swoje zespoły w walce o trzy punkty.

Mecz rozpoczął się dynamicznie, a już w 19. minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez C. Palmera po asyście M. Caicedo. Jednakże pięć minut później Matheus Cunha wyrównał wynik dla drużyny gości, dając im nadzieję na walkę o zwycięstwo. W 43. minucie A. Disasi ustalił wynik pierwszej połowy na 1-2 na korzyść Wolves.

Po przerwie Wolves kontynuowali swoją dominację. Matheus Cunha zdobył swoją drugą bramkę w 63. minucie, a następnie powtórzył to osiągnięcie w 82. minucie, ustalając wynik na 1-4 dla gości. Mimo zaciętej walki, drużyna Chelsea nie zdołała odwrócić losów meczu, a jedyną odpowiedzią na atakujących przeciwników była bramka, którą zdobył Thiago Silva w 86. minucie, ustalając wynik meczu na 2-4.

Emocje sięgały zenitu, a obie drużyny walczyły dzielnie do ostatniego gwizdka. Niestety, zacięta rywalizacja przyniosła także żółte kartki - Malo Gusto, Moisés Caicedo oraz Ben Chilwell zostali ukarani po stronie gospodarzy, podczas gdy Nélson Semedo i Pedro Neto otrzymali kartki po stronie gości.

Mimo zaciętej walki na boisku nie doszło do żadnych czerwonych kartek, jednak obie drużyny muszą uważać na dyscyplinę w kolejnych meczach. Po takim widowisku, kibice z pewnością nie mogą się doczekać kolejnych spotkań swoich ulubionych drużyn. Chelsea zmierzy się z Aston Villą, Crystal Palace oraz Manchesterem City, podczas gdy Wolves czekać będą mecze z Brentford, Tottenhamem oraz Sheffield United.