Mecz pomiędzy Wolves i Southampton zakończony wynikiem 1-0 dnia 2022-09-03 14:00 na stadionie Molineux Stadium

Wolves kontra Southampton 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wolves a Southampton zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-09-03 14:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Wolves a Southampton.

Gole strzelali: Daniel Podence 45' 1-0 Matheus Nunes

Żółte kartki Wolves: Jonny Otto 27' João Moutinho 76' Rúben Neves 81' Gonçalo Guedes 90'

Żółte kartki Southampton: Ibrahima Diallo 45' Armel Bella-Kotchap 90'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Wolves zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Manchester City i West Ham. Kolejno natomiast Southampton podejmie Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Everton.

Bardzo często fani śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Jonny Otto Ibrahima Diallo systematycznie serwują wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami bywają nader bezkompromisowe, rzadko bywa, że spotkania męczą fana. Regularnie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, widowiskowe asysty czy bramki, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Wolves oraz Southampton i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Molineux Stadium.