Mecz Nottingham Forest - Wolves zakończony wynikiem 2-2

W emocjonującym starciu w ramach 33. kolejki Premier League drużyny Nottingham Forest i Wolves podzieliły się punktami, remisując 2-2. Mecz odbył się w The City Ground w dniu 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00. Pomimo wyrównanego wyniku, obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom futbolu, dostarczając kibicom wiele emocji na trybunach.

Relacja z meczu: Nottingham Forest - Wolves 2-2 (1-1)

W meczu 33. kolejki Premier League drużyna Nottingham Forest podejmowała na własnym stadionie ekipę Wolves. Spotkanie to odbyło się na The City Ground, a nad prawidłowym przebiegiem starcia czuwał sędzia główny Craig Pawson z Anglii.

Atmosfera na stadionie była gęsta, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców. Już od pierwszych minut było widać, że obie ekipy są zdeterminowane by zdobyć trzy punkty.

Pierwszą bramkę meczu zdobyli Goście w 40. minucie. Matheus Cunha pokazał klasę i ustalił wynik na 0-1, pokonując bramkarza Nottingham Forest, José Sá.

Jednak tuż przed przerwą Gospodarze odpowiedzieli strzałem Gibbs-White'a w 45. minucie, doprowadzając do remisu 1-1, który utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Po zmianie stron to Nottingham Forest wyszło na prowadzenie. Danilo w 57. minucie ustalił wynik na 2-1, dając swojej drużynie przewagę.

Niestety dla Gospodarzy radość ta nie trwała długo, bowiem Matheus Cunha ponownie pokazał swoją klasę i wyrównał wynik na 2-2 w 62. minucie spotkania.

Obie drużyny starały się jeszcze zdobyć zwycięskiego gola, lecz ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2.

Warto zauważyć, że emocje sięgały zenitu, co potwierdzają żółte kartki pokazane zawodnikom obu drużyn. W ekipie Nottingham Forest kartoniki obejrzeli Gibbs-White w 77. minucie oraz Murillo w doliczonym czasie gry.

Z kolei żółte kartki dla gości otrzymali Lemina (30'), Cunha (45') oraz Gomes (52').

Nie odnotowano czerwonych kartek w tej potyczce, co świadczy o zaciętości, ale też fair play obu zespołów.

Po tym remisowym starciu Nottingham Forest zmierzy się kolejno z Evertonem, Manchester City i Sheffield United, natomiast Wolves czekają spotkania z Arsenalem, Bournemouth oraz Luton Town.