Na stadionie Gtech Community Stadium dnia 2022-10-29 14:00 miał miejsce mecz pomiędzy Brentford i Wolves zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Brentford oraz Wolves zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-10-29 14:00 na stadionie Gtech Community Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Brentford a Wolves.

Gole strzelali: B. Mee 50' 1-0 B. Mbeumo Rúben Neves 52' 1-1 Nélson Semedo

Żółte kartki Brentford: Bryan Mbeumo 80' Mikkel Damsgaard 86' Ivan Toney 90'

Żółte kartki Wolves: Nélson Semedo 1' Daniel Podence 30' Rúben Neves 84'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Wolves: Diego Costa 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Brentford zmierzy się już z Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Gillingham i Manchester City. Kolejno natomiast Wolves z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Arsenal.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Bryan Mbeumo Nélson Semedo wielokrotnie sprawiają wspaniałym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to widowiska drętwe. Bardzo często natrafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które dodają pikanterii całemu widowisku. Warto więc śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Brentford oraz Wolves w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Gtech Community Stadium.