Mecz Wolves - Leeds zakończony wynikiem 2-3

W dniu 2022-03-18 20:00 na stadionie Molineux Stadium odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Wolves i Leeds.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wolves oraz Leeds wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-3.

 

Gole strzelali: Jonny Castro 26' 1-0 Trincão Trincão 1 45' 2-0 Daniel Podence J. Harrison 63' 2-1 Rodrigo 66' 2-2 S. Greenwood L. Ayling 90' 2-3

Żółte kartki Wolves: Willy Boly 6' Raúl Jiménez 43' Raúl Jiménez 53'

Żółte kartki Leeds: Nohan Kenneh -5' Pascal Struijk 45' Rodrigo 67' Charlie Cresswell 74' Adam Forshaw 90'

Czerwone kartki Wolves: Raúl Jiménez 53'

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter meczu to Kevin Friend, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wolves stawi czoła Aston Villa, następne spotkania z drużynami Newcastle i Manchester City. Kolejno natomiast Leeds z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Chelsea.

Liczni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Willy Boly Nohan Kenneh nierzadko zaserwowały wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami okazują się bardzo zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska usypiające. Ustawicznie obserwujemy nieczyste faule, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazśledzić mecze piłkarskie znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Wolves oraz Leeds oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Molineux Stadium.