Wolves - Brighton, wynik spotkania: 0-3

Dnia 2022-04-30 14:00 na stadionie Molineux Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Wolves a Brighton.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wolves i Brighton wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: A. Mac Allister 42' 0-1 L. Trossard 70' 0-2 D. Welbeck Y. Bissouma 86' 0-3

Żółte kartki Wolves: Conor Coady 21' Hee-Chan Hwang 72'

Żółte kartki Brighton: Marc Cucurella 60'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Brighton:

Główny sędzia spotkania to Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wolves stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Manchester City i Norwich natomiast Brighton z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i West Ham.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Conor Coady Marc Cucurella wielokrotnie zaserwowały wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki między drużynami bywają nader zaciekłe, rzadko okazuje się koniec końców, iż mecze przynudzają. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych,przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Wolves i Brighton z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Molineux Stadium.