Dnia 2023-01-22 14:00 miał miejsce mecz między Manchester City i Wolves - wynik 3-0

Manchester City - Wolves, wynik 3-0. W dniu 2023-01-22 14:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki Regular Season - 21 pomiędzy Manchester City a Wolves.

Pierwsza połowa meczu między Manchester City oraz Wolves zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: E. Haaland 40' 1-0 K. De Bruyne E. Haaland 50' 2-0 E. Haaland 54' 3-0 R. Mahrez

Żółte kartki Manchester City: Rodri 25'

Żółte kartki Wolves: Max Kilman 10' Mario Lemina 13'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Manchester City stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Tottenham i Aston Villa a Wolves zmierzy się z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Bournemouth.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia ligi Premier League. Składające się z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie i piłkarze jak Rodri Max Kilman wielokrotnie gwarantują kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania między graczami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nas męczą. Obserwujemy książkowe bramki oraz asysty, ostre sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Manchester City oraz Wolves z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Etihad Stadium.