Chelsea - Wolves, wynik meczu: 2-2

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Chelsea oraz Wolves zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-05-07 14:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Chelsea a Wolves.

Gole strzelali: R. Lukaku 56' 1-0 R. Lukaku 58' 2-0 C. Pulisic Trincão 79' 2-1 Chiquinho C. Coady 90' 2-2 Chiquinho

Żółte kartki Chelsea: César Azpilicueta 27'

Żółte kartki Wolves: Romain Saïss 36' Pedro Neto 45' João Moutinho 51'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Wolves:

Główny sędzia spotkania - Peter Bankes, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Chelsea stanie naprzeciw Leeds, następne spotkania z drużynami Liverpool i Leicester natomiast Wolves zmierzy się z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Liverpool.

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak César Azpilicueta Romain Saïss nieustannie serwują fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie zdarzają się wspaniałe asysty czy bramki, nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania nudne. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League. Udział takich znanych zespołów jak Chelsea oraz Wolves z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stamford Bridge.