Mecz Leeds vs Wolves, wynik końcowy 2-1

Pierwsza połowa spotkania między Leeds a Wolves zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-08-06 14:00 na stadionie Elland Road rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 1 pomiędzy Leeds a Wolves.

Gole strzelali: Daniel Podence 6' 0-1 Hwang Hee-Chan Rodrigo 24' 1-1 J. Harrison R. Aït Nouri 74' 2-1

Żółte kartki Leeds: Jack Harrison 20' Tyler Adams 90'

Żółte kartki Wolves:

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Wolves:

Główny sędzia meczu - Robert Jones, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Leeds stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Chelsea i Brighton a Wolves z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Newcastle.

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników futbolowe zespoły i piłkarze jak Jack Harrison nieprzerwanie zapewniają swoim kibicom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne asysty czy gole zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki między piłkarzami ligowymi bywają zażarte, bardzo rzadko bywa, iż są to mecze drętwe. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Leeds i Wolves oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Elland Road.