Brentford kontra Wolves, wynik meczu - 1-4

W meczu 19. kolejki Premier League drużyna Brentford podejmowała ekipę Wolves. Spotkanie odbyło się na Gtech Community Stadium. Ostateczny wynik to 1-4 na korzyść gości, którzy prowadzili 3-1 na przerwę. Więcej szczegółów poniżej.

Brentford - Wolves 1-4: Willkommen in der Höhle des Wolfsrudels

W poniedziałkowy wieczór na Gtech Community Stadium odbyło się starcie pomiędzy drużynami Brentford i Wolves, które zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem gości z Wolverhampton. Gospodarze nie mieli wiele do powiedzenia wobec mocy Wilków, a mecz zakończył się wynikiem 1-4 na korzyść gości.

Początek spotkania zapowiadał zaciętą walkę, lecz to Wolves szybko objęli prowadzenie. M. Lemina już w 13. minucie wpisał się na listę strzelców po podaniu od Pablo Sarabii. Chwilę później Hwang Hee-Chan podwyższył prowadzenie gości, zdobywając bramkę na 0-2. Jednakże Brentford odpowiedziało błyskawicznie, gdy Y. Wissa zdobył bramkę kontaktową. Niestety dla gospodarzy, ich radość była krótka, ponieważ Hwang Hee-Chan ponownie trafił do siatki, ustalając wynik na 1-3 przed przerwą.

Druga połowa to już nieco inna historia. Mimo starań drużyny Brentford, to Wolves znów okazali się skuteczniejsi. J. Bellegarde zdobył bramkę na 1-4, co ostatecznie zatwierdziło zwycięstwo gości.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, o czym świadczą żółte kartki, które otrzymali Nørgaard z Brentford oraz Kilman z Wolves. Mimo to, żadna z drużyn nie zdołała wywołać czerwonej kartki dla przeciwnika.

Brentford teraz czeka seria trudnych spotkań, bowiem ich najbliżsi rywale to Wolves, Nottingham Forest oraz Tottenham. Z kolei Wolves będą mieli okazję kontynuować swoją dobrą passę w meczach przeciwko Brentford, Brighton oraz Manchester United.