Wolves kontra Manchester City, wynik meczu - 0-3

 

Po pierwszej połowie spotkania między Wolves i Manchester City wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-09-17 11:30 na obiekcie sportowym Molineux Stadium odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 8 pomiędzy Wolves a Manchester City.

Gole strzelali: J. Grealish 1' 0-1 K. De Bruyne E. Haaland 16' 0-2 Bernardo Silva P. Foden 69' 0-3 K. De Bruyne

Żółte kartki Wolves: Rúben Neves 65' Matheus Nunes 65'

Żółte kartki Manchester City: Rodri 13'

Czerwone kartki Wolves: Nathan Collins 33'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter spotkania to Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wolves zmierzy się już z West Ham, następne spotkania z drużynami Chelsea i Nottingham Forest. Kolejno natomiast Manchester City z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami FC Copenhagen i Southampton.

Oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak Rúben Neves Rodri wielokrotnie zapewniły wspaniałym entuzjastom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Natrafiamy na idealne asysty i gole, bezwzględne faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż są to potyczki nudne. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Wolves i Manchester City z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Molineux Stadium.