Wolves kontra Southampton, wynik meczu 3-1

Wolves kontra Southampton, wynik 3-1. Dnia 2022-01-15 15:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Wolves oraz Southampton.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wolves i Southampton zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: R. Jiménez 37' 1-0 C. Coady 59' 2-0 J. Ward-Prowse 84' 2-1 Adama Traoré 90' 3-1 R. Aït Nouri

Żółte kartki Wolves: Daniel Podence 43' Raúl Jiménez 62'

Żółte kartki Southampton: Lyanco 58' James Ward-Prowse 86' Mohammed Salisu 87'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wolves stanie naprzeciw Brentford, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Arsenal. Kolejno natomiast Southampton z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Tottenham.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak przykładowo Daniel Podence Lyanco częstokroć zagwarantowały swoim fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są nader zaciekłe, rzadko bywa, iż potyczki męczą kibica. Nieustannie obserwujemy idealnie wyliczone asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Wolves i Southampton w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Molineux Stadium.