Spotkanie między Leeds i Wolves na obiekcie Elland Road dnia 2021-10-23 14:00: 1-1

Leeds vs Wolves wynik 1-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Leeds oraz Wolves wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-10-23 14:00 na stadionie Elland Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Leeds i Wolves.

Gole strzelali: Hwang Hee-Chan 10' 0-1 Rodrigo 90' 1-1

Żółte kartki Leeds: Jamie Shackleton 65' Rodrigo 90'

Żółte kartki Wolves: João Moutinho 5' Max Kilman 50' Romain Saïss 53'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Leeds zmierzy się już z Arsenal, następne spotkania z drużynami Norwich i Leicester a Wolves z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i West Ham.

Kibice śledzą poczynania ligi Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Jamie Shackleton João Moutinho nieprzerwanie sprawiają wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między graczami okazują się nader zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że potyczki nudzą kibica. Ustawicznie zdarzają się idealne bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Leeds oraz Wolves oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Elland Road.