Mecz West Ham - Wolves, wynik 3-0

Dzisiaj na London Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami West Ham i Wolves. Zespoły rywalizowały w ramach 17. kolejki Premier League. Po emocjonującym spotkaniu to West Ham wyszło zwycięsko, pokonując rywali 3-0, po prowadzeniu 2-0 na przerwę.

Emocjonujący mecz West Ham kontra Wolves zakończył się wynikiem 3-0

Dziś na London Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami West Ham United i Wolverhampton Wanderers. Gospodarze zdołali pokonać gości aż 3-0 na własnym boisku, co z pewnością przyniosło wiele radości kibicom West Hamu.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00. Sędzią głównym był Chris Kavanagh. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoje zespoły.

Relacja minuta po minucie:

22' - West Ham wyszedł na prowadzenie po trafieniu M. Kudusa, który wykorzystał świetną asystę Lucasa Paquety. Gospodarze objęli prowadzenie 1-0.

32' - M. Kudus powtórzył swój wyczyn, strzelając drugiego gola dla West Hamu. Kolejna asysta od Lucasa Paquety sprawiła, że drużyna gospodarzy prowadziła 2-0 przed przerwą.

45' - Toti Gomes z Wolves otrzymał żółtą kartkę.

74' - J. Bowen podwyższył prowadzenie dla West Hamu, zdobywając trzecią bramkę dla swojej drużyny. Asystę po raz kolejny zanotował Lucas Paquetá, który miał udział przy wszystkich trzech golach gospodarzy.

87' - Kurt Zouma z West Hamu został ukarany żółtą kartką.

90' - Thilo Kehrer również otrzymał żółtą kartkę dla gospodarzy.

Wynik końcowy to 3-0 dla West Hamu. Poza Toti Gomes, żółte kartki otrzymali także Kurt Zouma, Vladimír Coufal i Thilo Kehrer. Czerwonych kartek nie było.

West Ham United już teraz przygotowuje się do kolejnych trudnych spotkań. Ich najbliższe mecze to starcia z Liverpoolem, Manchesterem United oraz Arsenalem. Natomiast Wolves zmierzy się z zespołami Chelsea i Brentford w swoich kolejnych meczach w Premier League.