Na stadionie Anfield miał miejsce mecz między Liverpool i Wolves zakończony wynikiem 3-1

Liverpool kontra Wolves, wynik 3-1. W dniu 2022-05-22 15:00 na stadionie Anfield odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Liverpool a Wolves.

Po pierwszej połowie spotkania między Liverpool i Wolves wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: Pedro Neto 3' 0-1 R. Jiménez S. Mané 24' 1-1 Thiago Alcântara Mohamed Salah 84' 2-1 J. Matip A. Robertson 89' 3-1 Roberto Firmino

Żółte kartki Liverpool: Joël Matip 46'

Żółte kartki Wolves:

Czerwone kartki Liverpool:

Czerwone kartki Wolves:

Główny sędzia spotkania to Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Liverpool zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami i natomiast Wolves z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów śledzi starcia, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze jak Joël Matip niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Regularnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, spektakularne asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między graczami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Premier League i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Liverpool i Wolves oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Anfield.