Spotkanie Wolves vs Fulham, wynik końcowy 0-0

Wolves vs Fulham wynik spotkania 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wolves oraz Fulham zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-08-13 14:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 2 pomiędzy Wolves a Fulham.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wolves: Daniel Podence 17' Rúben Neves 36' Morgan Gibbs-White 90'

Żółte kartki Fulham: João Palhinha 44' Harrison Reed 50' Aleksandar Mitrović 90'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Wolves zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Preston i Newcastle natomiast Fulham zmierzy się z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Crawley Town i Arsenal.

Bardzo często wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki ligi Premier League. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Daniel Podence João Palhinha często sprawiają wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nudne. Natrafiamy na bezlitosne faule, wspaniałe bramki czy asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League. Udział takich popularnych drużyn jak Wolves oraz Fulham z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Molineux Stadium.