Mecz Wolves kontra Leicester zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-02-20 16:30 na obiekcie Molineux Stadium

Wolves kontra Leicester wynik 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Wolves oraz Leicester zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-02-20 16:30 na stadionie Molineux Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Wolves i Leicester.

Gole strzelali: Rúben Neves 9' 1-0 R. Jiménez A. Lookman 41' 1-1 M. Albrighton Daniel Podence 66' 2-1 L. Dendoncker

Żółte kartki Wolves: Rayan Aït Nouri 31' Daniel Podence 38' Leander Dendoncker 70' Rúben Neves 76'

Żółte kartki Leicester: Çağlar Söyüncü 29' Marc Albrighton 36' Ademola Lookman 38' Ricardo Pereira 90'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Leicester:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Wolves stawi czoła Arsenal, następne spotkania z drużynami West Ham i Crystal Palace a Leicester zmierzy się z Randers FC. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Burnley.

Wierni fani piłki nożnej śledzą interesujące starcia ligi Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Rayan Aït Nouri Çağlar Söyüncü nierzadko zapewniły wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje z faulem zapewniające pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe walki między graczami ligowymi bywają nader zażarte, rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Wolves oraz Leicester z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Molineux Stadium.