Chelsea - Wolves, wynik spotkania 3-0

Dnia 2022-10-08 14:00 na stadionie Stamford Bridge odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Chelsea a Wolves.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chelsea oraz Wolves wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: K. Havertz 45' 1-0 M. Mount C. Pulišić 54' 2-0 M. Mount A. Broja 89' 3-0 M. Kovačić

Żółte kartki Chelsea: César Azpilicueta 22' Jorginho 60'

Żółte kartki Wolves:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Chelsea stawi czoła AC Milan, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Brentford natomiast Wolves z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Leicester.

Fani z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe i piłkarze jak César Azpilicueta raz za razem zapewniły wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się, iż widowiska nie są interesujące. Obserwujemy bezlitosne faule, niezwykłe asysty i bramki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać widowiska sportowe znanej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Chelsea oraz Wolves w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stamford Bridge.