Mecz Tottenham vs Wolves zakończony wynikiem 0-2

Tottenham vs Wolves 0-2.

Pierwsza część spotkania między Tottenham oraz Wolves zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-02-13 14:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 25 pomiędzy Tottenham a Wolves.

Gole strzelali: R. Jiménez 6' 0-1 L. Dendoncker 18' 0-2

Żółte kartki Tottenham: Lucas Moura 68' Dejan Kulusevski 71' Rodrigo Bentancur 90'

Żółte kartki Wolves: Rayan Aït Nouri 66'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Tottenham stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Burnley i Leeds natomiast Wolves zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i West Ham.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Lucas Moura Rayan Aït Nouri wielokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, książkowe asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między graczami z ligi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często bywa definitywnie, że zmagania nudzą. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Tottenham oraz Wolves z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.