Mecz Wolves - Burnley, wynik końcowy 0-0

Wolves - Burnley, wynik końcowy 0-0. Dnia 2021-12-01 19:30 na obiekcie sportowym Molineux Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Wolves oraz Burnley.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Wolves i Burnley wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Wolves: Hee-Chan Hwang 17' Max Kilman 86'

Żółte kartki Burnley: Ben Mee 7' Matthew Lowton 18' Jay Rodriguez 64'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia spotkania to John Brooks, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Wolves stanie naprzeciw Manchester City, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Chelsea natomiast Burnley z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Aston Villa.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi potyczki w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Hee-Chan Hwang Ben Mee częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami okazują się niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to widowiska drętwe. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Wolves i Burnley jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Molineux Stadium.