Wolves vs Nottingham Forest, wynik spotkania - 1-1

W meczu 16. kolejki Premier League drużyny Wolves i Nottingham Forest zakończyły starcie remisem 1-1. Mecz odbył się na Molineux Stadium o godzinie 15:00, a wynik na przerwę również wskazywał remis 1-1.

Wolves vs. Nottingham Forest: Remis 1-1 na Molineux Stadium

Dzisiaj na Molineux Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Wolves i Nottingham Forest, który zakończył się remisem 1-1. Obie drużyny walczyły dzielnie przez całe spotkanie, jednak ostatecznie nie udało im się wyłonić zwycięzcy. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Początek meczu należał do drużyny Nottingham Forest, która szybko objęła prowadzenie za sprawą bramki H. Toffolo w 14. minucie, po asyście N. Williamsa. Jednakże Wolves odpowiedzieli szybko, gdy Matheus Cunha doprowadził do wyrównania w 32. minucie, strzelając gola po zagraniu Pablo Sarabii.

Obie drużyny miały wiele okazji bramkowych, ale żaden z zespołów nie zdołał wykorzystać szansy na wygranie meczu. Ostatecznie wynik do przerwy i końcowy wyniósł 1-1, co sprawia, że obie drużyny zdobyły po jednym punkcie.

W trakcie meczu sędzia Samuel Barrott, prowadził grę z pełnym profesjonalizmem, ukarując żółtymi kartkami zawodników obu drużyn. Cheikhou Kouyaté z Nottingham Forest został ukarany w 33. minucie.

Zarówno Wolves, jak i Nottingham Forest, mają trudne mecze przed sobą. Kolejnym przeciwnikiem Wolves będzie West Ham, a następnie zmierzą się z Chelsea i Brentford. Z kolei Nottingham Forest zmierzy się z Tottenhamem, z Bournemouth oraz z Newcastle.