Mecz między Wolves i Crystal Palace na obiekcie Molineux Stadium dnia 2022-03-05 15:00 - 0-2

Wolves kontra Crystal Palace, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Wolves a Crystal Palace wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-03-05 15:00 na stadionie Molineux Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Wolves i Crystal Palace.

Gole strzelali: J. Mateta 19' 0-1 W. Zaha 34' 0-2

Żółte kartki Wolves:

Żółte kartki Crystal Palace: Conor Gallagher 53' Vicente Guaita 88' Will Hughes 90'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny arbiter meczu - Andy Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wolves stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Everton i Leeds natomiast Crystal Palace zmierzy się z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Everton i Newcastle.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak Conor Gallagher raz za razem zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele emocji. Zapadające w pamięć zmagania między graczami bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że są to widowiska drętwe. Stale obserwujemy książkowe bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego też warto przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Wolves oraz Crystal Palace oraz ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Molineux Stadium.