Spotkanie Arsenal - Wolves zakończone wynikiem 5-0

 

Pierwsza połowa spotkania między Arsenal a Wolves zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Dnia 2023-05-28 15:30 na stadionie Emirates Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się Arsenal i Wolves.

Gole strzelali: G. Xhaka 11' 1-0 Gabriel Jesus G. Xhaka 14' 2-0 B. Saka 27' 3-0 L. Trossard Gabriel Jesus 58' 4-0 L. Trossard J. Kiwior 78' 5-0 E. Smith Rowe

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Wolves:

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Wolves:

Główny sędzia meczu to A. Marriner. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Arsenal zmierzy się już z MLS All-Stars, następne spotkania z drużynami i natomiast Wolves zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze Premier League. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo niesamowitych emocji. Cieszące oko walki między drużynami ligowymi bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że zmagania nie są warte uwagi. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich oraz oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Arsenal oraz Wolves w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Emirates Stadium.