Spotkanie Manchester City vs Wolves dnia 2021-12-11 12:30 - wynik końcowy 1-0

Manchester City vs Wolves 1-0. Dnia 2021-12-11 12:30 na stadionie Etihad Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 16 pomiędzy Manchester City a Wolves.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Manchester City a Wolves zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: R. Sterling 66' 1-0

Żółte kartki Manchester City: Rúben Dias 40' Rodri 43' João Cancelo 81'

Żółte kartki Wolves: Rúben Neves 45' Raúl Jiménez 45' Raúl Jiménez 45' Leander Dendoncker 78'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Wolves: Raúl Jiménez 45'

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Manchester City zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Leicester. Kolejno natomiast Wolves z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Watford.

Wierni fani śledzą ekscytujące poczynania w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Rúben Dias Rúben Neves raz za razem zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to mecze nużące. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty i bramki, bezwzględne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Manchester City oraz Wolves oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Etihad Stadium.