Mecz Manchester United - Wolves, wynik 2-0

Manchester United - Wolves 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Manchester United i Wolves wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-05-13 14:00 na obiekcie sportowym Old Trafford rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Manchester United a Wolves.

Gole strzelali: A. Martial 32' 1-0 Antony A. Garnacho 90' 2-0 Bruno Fernandes

Żółte kartki Manchester United: Casemiro 36' Luke Shaw 90' Alejandro Garnacho 90'

Żółte kartki Wolves: Diego Costa 15' Craig Dawson 88'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Wolves:

Główny arbiter spotkania to John Brooks, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Manchester United zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Chelsea i Fulham a Wolves z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i .

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Casemiro Diego Costa wielokrotnie gwarantują wyśmienitym sympatykom mnóstwo emocji. Zdarzają się wyjątkowe bramki i asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania usypiające. Dlatego więc warto oglądać spotkania sportowe lubianej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Manchester United i Wolves i ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Old Trafford.