Wolves kontra West Ham, wynik meczu - 1-0

Wolves kontra West Ham, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Wolves a West Ham zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-01-14 15:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Wolves a West Ham.

Gole strzelali: Daniel Podence 48' 1-0

Żółte kartki Wolves:

Żółte kartki West Ham: Nayef Aguerd 70' Declan Rice 90'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wolves zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Manchester City i Liverpool a West Ham zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Derby i Newcastle.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące potyczki w lidze Premier League. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Nayef Aguerd systematycznie gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami bywają niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska nas nudzą. Zdarzają się wyjątkowe asysty oraz gole, ostre faule gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Wolves oraz West Ham jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Molineux Stadium.

Dowiedz się czegoś nowego o ulubionych sportach Polaków - Zajrzyj tutaj!