Back to Top

Mecz Nottingham Forest kontra Wolves wynik meczu 2-2

Mecz Nottingham Forest - Wolves zakończony wynikiem 2-2

W emocjonującym starciu w ramach 33. kolejki Premier League drużyny Nottingham Forest i Wolves podzieliły się punktami, remisując 2-2. Mecz odbył się w The City Ground w dniu 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00. Pomimo wyrównanego wyniku, obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom futbolu, dostarczając kibicom wiele emocji na trybunach.

Mecz Wolves kontra West Ham zakończony wynikiem 1-2

Na stadionie Molineux Stadium dnia 2024-04-06 14:00 odbyło się spotkanie Wolves kontra West Ham - 1-2

Dwa dni temu na Molineux Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Wolverhampton Wanderers i West Ham United w ramach 32. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem West Ham 2-1, pomimo tego, że na przerwę to gospodarze prowadzili 1-0. Pełne emocji starcie było jednym z ważniejszych wydarzeń sportowych tego tygodnia, które przyciągnęło uwagę kibiców na całym świecie.

Mecz pomiędzy Aston Villa - Wolves 2-0

Aston Villa - Wolves, wynik meczu 2-0

W meczu 30. kolejki angielskiej Premier League Aston Villa podejmowała drużynę Wolves na Villa Park. Spotkanie rozegrane zostało 30 marca o godzinie 17:30. Gospodarze zwyciężyli 2-0, prowadząc już 1-0 na przerwę.

Mecz Wolves vs Fulham wynik spotkania 2-1

Wolves vs Fulham, wynik meczu - 2-1

W najnowszym starciu Premier League, drużyna Wolves podejmowała u siebie Fulham w emocjonującym meczu, który odbył się 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na Molineux Stadium. Po wyrównanej pierwszej połowie, obie ekipy starały się zdobyć przewagę, a ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 2-1 nad przeciwnikiem.

Newcastle vs Wolves, wynik 3-0

Spotkanie Newcastle vs Wolves zakończone wynikiem 3-0

W niedzielnym starciu na St. James' Park, drużyna Newcastle imponująco pokonała ekipę Wolves 3-0. Zespół gospodarzy objął prowadzenie już w pierwszej połowie, utrzymując kontrolę nad meczem do samego końca. To kolejne ważne zwycięstwo w Premier League, które zapewnia kibicom emocje i nadzieję na dalszy rozwój drużyny.

Mecz pomiędzy Wolves vs Sheffield Utd, wynik końcowy 1-0

Na obiekcie Molineux Stadium dnia 2024-02-25 13:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Wolves i Sheffield Utd zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj, 25 lutego br., na stadionie Molineux Stadium odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Wolves i Sheffield Utd w ramach 26. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, po bramce zdobytej w pierwszej połowie. Mecz rozpoczął się o godzinie 13:30 czasu lokalnego.

Mecz Tottenham kontra Wolves, wynik końcowy 1-2

Tottenham vs Wolves, wynik spotkania 1-2

W sobotnie popołudnie na murawie Tottenham Hotspur Stadium odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Tottenham i Wolves w ramach 25. kolejki Premier League. Ostatecznie to goście z Wolverhampton wywiozły trzy punkty do domu, pokonując gospodarzy 2-1. Mecz pełen emocji, który do samego końca trzymał kibiców w napięciu.