Na stadionie Molineux Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Wolves i Crystal Palace zakończone wynikiem 1-3

Intensywne emocje towarzyszyły rywalizacji na Molineux Stadium, gdzie w sobotę Wolves mierzyli się z Crystal Palace w ramach 37. kolejki Premier League. Już w pierwszej połowie goście zademonstrowali swoją przewagę, kończąc ją z dwubramkowym prowadzeniem. Mimo prób odrobienia strat przez gospodarzy w drugiej części meczu, Crystal Palace utrzymało kontrolę, kończąc spotkanie z wynikiem 3-1 na swoją korzyść.

Mecz pomiędzy drużynami: Wolves vs Crystal Palace

Wynik końcowy: 1-3

Data i godzina meczu: 11 maja 2024, 14:00

Liga: Premier League - kolejka 37

Miejsce rozgrywki: Stadion Molineux

Sędzia główny: Thomas Bramall, Anglia

Emocjonujące widowisko na stadionie Molineux rozpoczęło się odważnie, z obiema drużynami prezentującymi ofensywną grę. Goście szybko objęli prowadzenie - w 26. minucie piękne uderzenie M. Olise trafiło do siatki, asystującemu A. Whartonowi. Crystal Palace kontrolowało tempo spotkania, a w 28. minucie J. Mateta podwyższył wynik na 0-2, sprawiając radość swoim kibicom.

W drugiej połowie drużyna Wolves postanowiła odwrócić losy meczu. W 66. minucie Matheus Cunha zdobył bramkę, zmniejszając straty do 1-2 i wzbudzając nadzieję wśród swoich fanów. Niestety, radość kibiców Gospodarzy nie trwała długo - w 73. minucie E. Eze zdobył trzeciego gola dla Crystal Palace, ustalając wynik na 1-3. M. Olise wpisał się na listę strzelców po raz kolejny, tym razem jako asystent.

Spotkanie było pełne zaciętych pojedynków, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami dla obu drużyn. W barwach Wolves kartki otrzymali Boubacar Traoré (40'), Pablo Sarabia (71') oraz Matheus Cunha (77'). Natomiast zawodnicy Crystal Palace, Daniel Muñoz (40'), Naouirou Ahamada dwukrotnie (82', 85') oraz Dean Henderson (83'), zostali ukarani kartkami.

Nie obyło się również bez czerwonych kartek - w 85. minucie Naouirou Ahamada został usunięty z boiska po drugiej żółtej kartce. Ostatecznie Crystal Palace odniosło zwycięstwo 3-1 nad Wolves, pokazując skuteczność i determinację w tym starciu.

Na koniec, warto wspomnieć o nadchodzących meczach obu drużyn. Wolves zmierzy się z Liverpoolem i Aston Villą, natomiast Crystal Palace będzie walczyć z kolejnymi rywalami, których jeszcze nie poznaliśmy. Po dzisiejszym starciu kibice obu drużyn czekają z niecierpliwością na kolejne emocje, jakie przyniesie Premier League.