Mecz Wolves - Southampton zakończony wynikiem 1-0

Wolves - Southampton 1-0. W dniu 2022-09-03 14:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Wolves oraz Southampton.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Wolves oraz Southampton wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Daniel Podence 45' 1-0 Matheus Nunes

Żółte kartki Wolves: Jonny Otto 27' João Moutinho 76' Rúben Neves 81' Gonçalo Guedes 90'

Żółte kartki Southampton: Ibrahima Diallo 45' Armel Bella-Kotchap 90'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wolves stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz West Ham natomiast Southampton z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz Everton.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Jonny Otto Ibrahima Diallo często zaserwowały wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się nader zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że potyczki męczą. Bardzo często trafiamy na przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Wolves oraz Southampton z ligi Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Molineux Stadium.