Na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium dnia 2022-08-20 11:30 miał miejsce mecz pomiędzy Tottenham oraz Wolves zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2022-08-20 11:30 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Tottenham oraz Wolves.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Tottenham i Wolves wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: H. Kane 64' 1-0 I. Perišić

Żółte kartki Tottenham: Pierre-Emile Højbjerg 11' Harry Kane 67'

Żółte kartki Wolves: Rayan Aït Nouri 56' Nathan Collins 67'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Tottenham stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Fulham natomiast Wolves z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Bournemouth.

Bardzo często wierni kibice z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Pierre-Emile Højbjerg Rayan Aït Nouri raz za razem zapewniły swoim wiernym fanom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy drużynami są bardzo zażarte, rzadko okazuje się, że są to potyczki nudne. Zdarzają się ostre faule, przepiękne bramki czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League. Tottenham i Wolves oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.