Na stadionie St. James' Park dnia 2022-04-08 19:00 odbył się mecz między Newcastle i Wolves zakończony wynikiem 1-0

Newcastle vs Wolves zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Newcastle a Wolves wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-04-08 19:00 na stadionie St. James' Park odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 32. Zmierzyły się Newcastle i Wolves.

Gole strzelali: C. Wood 72' 1-0

Żółte kartki Newcastle: Fabian Schär 56'

Żółte kartki Wolves: João Moutinho 87'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Newcastle zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Norwich. Kolejno natomiast Wolves zmierzy się z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Brighton.

Oddani fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Fabian Schär João Moutinho nieustannie gwarantują własnym stałym kibicom mnóstwo emocji. Nieustannie obserwujemy bezwzględne faule, spektakularne gole czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami są nader zaciekłe, rzadko bywa, że mecze nas nudzą. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Premier League i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Newcastle i Wolves z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak St. James' Park.