Mecz Wolves vs West Ham, wynik końcowy 1-0

Wolves vs West Ham 1-0. Dnia 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Wolves a West Ham.

Po pierwszej połowie spotkania między Wolves a West Ham wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: R. Jiménez 58' 1-0 Daniel Podence

Żółte kartki Wolves: Rúben Neves 54'

Żółte kartki West Ham: Declan Rice 86'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki West Ham:

Główny arbiter spotkania - Mike Dean, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wolves zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami Burnley oraz Liverpool. Kolejno natomiast West Ham podejmie Rapid Vienna. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Brighton.

Dzisiaj wierni fani śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które startują w lidze Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Rúben Neves Declan Rice często serwują kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami są nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to potyczki drętwe. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, widowiskowe gole oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych ioglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Wolves i West Ham oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Molineux Stadium.